Registrácia

Registrovaný užívateľ získava zľavu vo výške 2% na všetok tovar.

Po prihlásení uvidíte už ceny tovaru ponížených o toto %.

Registrácia v šatníčku nie je nevyhnutne potrebná k realizácii nákupu, ale plynú z nej výhody medzi ktoré patrí bonitné ohodnotenie, histórie vašich nákupov, obľúbené položky, či informovanie elektronickou poštou o novinkách a zmenách v našom elektronickom obchode

Registrácia samotná je nezáväzná a ako taká nezaväzuje k nákupu v internetovom obchode. Ak ste sa zaregistrovali už v predchádzajúcej dobe a teda ste registrovaný zákazník, budete počas nákupu vyzvaní na zadanie užívateľského mena a hesla platného pre Váš účet.

Koľko je jedna plus dva
vpíšte číslicu

Vyplňte len ak nakupujete na firmu


Aktuality

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Fašiangový utorok v tomto roku, teda v roku 2016 vychádza na utorok 9.2.2016. A kedy sa vlastne oslavuje fašiang, ktorému sa na Morave hovorí fašank, fašinek alebo ostatky? Zhruba mesiac až dva: Obdobie začína po sviatku Troch kráľov, teda 7. januára a tak ako Veľkonočné sviatky sa každý rok presúva :-)

celý článok

Novinky na váš email