Rezervácia

Ponúkame Vám tiež možnosť rezervovať tovar po dobu 3 týždňov, kedy v tejto dobe môžete k už existujúcej objednávke - rezervácii, naďalej nakupovať z tovaru, ktorý dopĺňame pravidelne 2x týždenne a odoslaním v jednom balíku najneskôr za 21 dní od založenia rezervácie nákupom prvého tovaru ušetriť na poštovnom, eventuálne pri prekročení sumy 60 € vr. DPH mať dopravné službou GLS zadarmo.

Rezerváciu môžete počas jej platnosti podľa vlastného uváženia kedykoľvek previesť v objednávku a my Vám tovar vyexpedujeme. Ak tak neurobíte, po vypršaní 21 dňovej lehoty sa rezervácia automaticky prevedie v objednávku a tovar bude podľa podmienok dodacích lehôt expedovaný.

Rezervácie sa tiež ukončí pri prekročení limitu pre objednaný tovar v celkovej sume 120 € vr. DPH a to bez ohľadu na dĺžku jej trvania. Takto vygenerované objednávky presahujúcu čiastku 120 € sú odosielané iba po uhradení na účet . Po predchádzajúcich skúsenostiach objednávky presahujúcu čiastku 120 € neposielame na dobierku, využiť tejto voľby môžu iba VIP alebo overenie zákazníci.

 

Možnosť rezervácie majú iba registrovaní zákazníci!


Rezervácia je záväzná forma objednávky a z technických dôvodov nemožno stornovať!

Aktuality

Expedice zásilek během Vánoc a svátků

03.12.2021

Vážené zákaznice, ve čtvrtek 22.12.2022 jsme zde letos naposledy a budeme až těsně před Silvestrem, ale pouze pracovníci na skladu a na dodání NOVINEK. Expedice a příprava zásilek, včetně pracovníků na telefonu a emailu proběhne až 02.01.2023

celý článok

Slow fashion - pomalá móda, ktorá šetrí prírodu

24.05.2019

Odevný priemysel je jedným z najviac znečisťujúcich priemyselných odvetví na svete. Vplyv na životné prostredie začína už v prvom štádiu výroby, ktorú je pestovanie bavlny alebo výroba polyesteru z ropy a znečisťovanie potom pokračuje bielením a farbením materiálov, až po následné problémy kam s oblečením, keď už doslúžilo ...

celý článok

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Novinky na váš email