Aktuality

news-img.png

Pred Vianocami viac outletu

16.11.2015

Aj napriek vysokú kvalitu nášho second hand oblečenia sa pred Vianocami zvyšuje predaj nového nenoseného oblečenia ... tzv. detský outlet z Anglicka, pretože chcete dať pod stromček nové a krásne veci s visačkou. Ale aj secondhand z Anglicka, ktorý Vám ponúkame je stále ťahúňom našich predajov a to vďaka kvalite, ktorú ponúkame. Nakupujeme pre Vás ten najlepší SECOND HAND z Anglicka, ktorý je možno v Anglicku zohnať. Ďakujeme za Vašu priazeň a prajeme Vám, aby ste ten predvianočný zhon v zdraví prežili.

Kolektív obchodu satnicek.sk


Späť do obchodu
item item

Dievčenské fialové body novej

2,86 €

Veľkosť: 86

Detail
Detail

Aktuality

Fašnik, masky pre deti

29.01.2018

Nakupujte z kľudu domova v našom eshope detské karnevalové masky. Cenovo sú masky v našom second hand eshope nacenene lacno.

celý článok

Vianočná prevádzka a doručovanie zásielok 2017/2018

07.12.2017

Vážené zákazníčky, Vianoce sa už rýchlo blíži a niektoré z Vás s nami oslávia už sedme Vianoce ... :-) a tak ako každoročne si Vám dovoľujeme pripomenúť, že v predvianočnom čase sa doručovacia doba Slovenskej pošty vzhľadom k jej predvianočnému vyťaženie preťahuje až na dvojnásobok. Desať dní z Čiech nie je v túto dobu nič ojedinelého ..... využívajte teda radšej dopravu balíčkov kuriérskou službou GLS, ktorá je už téměr rok za rovnakú cenu ako Pošta a spravidla Vám balíček doručí do troch pracovných dní .....

celý článok

Fašiang v roku 2016 - masky na fašnik

18.01.2016

Fašiangový utorok v tomto roku, teda v roku 2016 vychádza na utorok 9.2.2016. A kedy sa vlastne oslavuje fašiang, ktorému sa na Morave hovorí fašank, fašinek alebo ostatky? Zhruba mesiac až dva: Obdobie začína po sviatku Troch kráľov, teda 7. januára a tak ako Veľkonočné sviatky sa každý rok presúva :-)

celý článok

Novinky na váš email